Hakkımızda

1995 senesinden başlayarak, uzman makine ve iplik bilgimizle, çorap üretiyoruz. Yıllar geçtikçe edindiğimiz tecrübeler ile birlikte çorap üretiminin en verimli şekilde işletilmesini ve organizasyonu da buna ekledik. Biz herşeyin mükemmel olması ve nettofit çoraplarımızı giyerken hissettiğiniz mutluluğu pekiştirebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Başladığımız ilk günden itibaren üretimimizin %90 ını Avrupa’ya ihraç etmekteyiz. Avrupa’da isim yapmış; Fila, Diadora, Head, Lotto, Pierre Cardin, Sergio Tacchini,Freddy gibi markalara üretim yapıyoruz.

Şimdi nettofit markamızla iç piyasadayız. 25 yıllık tecrübemizi, yorumlarımızı, desenlerimizi ve edindiğimiz tüm bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşacağız. Tek amacımız, size mükemmel bir kalite ve mükemmel şekilde ayağınızı saracak bir çorap sunabilmek ve mutluluğunuzu artırabilmek adına, ürünlerimizi, hammaddelerimizi ve çorap yapısını geliştirmektir.

Her zaman geleceği tasarlıyoruz. Daha kaliteli, daha verimli ve daha yeşil bir Dünya için. Bu nedenle tüm bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, daha önce de yaptığımız gibi…

2865+

Satılan Ürün

%100

Müşteri Memnuniyeti

%100

Kaliteli Ürün

Günde874

Ziyaretçi

Menü